papilloni – Jsou to neuvěřitelně roztomilí a okouzlující psi, kteří se nejen stanou věrnými společníky svých majitelů, ale také si získají srdce mnoha celebrit. Tito malí a chlupatí psi ohromují svou krásou a inteligencí. Papilloni jsou skvělí pro život ve městě, ale také rádi tráví čas venku.

Historie Papillons má prastaré kořeny. Již před mnoha staletími byli tito psi oblíbenci královské rodiny. Jejich půvabný vzhled a láskyplná povaha jim vynesly čestné místo na trůnu psího světa. Papilloni doprovázeli své majitele všude a byli symbolem luxusu a noblesy. Jejich luxusní srst a nádherné uši z nich dělaly neodolatelnou.

Papilloni ale nejsou jen historií a luxusem, jsou to také oblíbené postavy ve filmech. Tito malí psi se často objevují na obrazovce a získávají srdce diváků svým šarmem a vynalézavostí. Dobře se vyrovnávají s rolemi v komediích, dramatech a dokonce i sci-fi filmech. Papilloni jsou schopni vyjádřit emoce a upřímnost svých hrdinů.

Papilloni jsou navíc mazlíčci mnoha slavných osobností. Mnoho slavných lidí nemůže odolat Papillonovu roztomilému obličeji a přátelské osobnosti. Věrní společníci na červených kobercích a pozornost ke každému detailu je to, co dělá z těchto nadýchaných psů skutečné hvězdy.

Slavní papilloni v historii

Papillony známé svými jemnými výšivkami a bohatými vzory jsou často spojovány s vysokým stylem a elegancí. V průběhu historie mnoho slavných osobností nosilo papillony, zdůrazňující jejich postavení a vytříbený vkus.

Jedním z nejslavnějších nositelů papillonu v historii je vévoda z Wellingtonu, britský vojevůdce a politik, který sehrál důležitou roli během napoleonských válek. Jeho stylové nošení papillonu a obleku bylo příkladem pro mnohé tehdejší módní trendy.

Další slavná postava známá svými papillony byl americký prezident Abraham Lincoln. K formálnímu oděvu často nosil papillony. Tento doplněk zdůraznil jeho vážný postoj k politice a stal se součástí jeho image.

Celebrity popis
Vévoda z Wellingtonu Britský vojevůdce a politik
Abraham Lincoln Americký prezident

Používali papillony, aby ukázali svou příslušnost k elitě a vyjádřili svou individualitu. Papillony se během let staly nedílnou součástí módního průmyslu a doplňkem, který v dnešní době používá mnoho známých osobností.

Historická role Papillonů

Историческая роль папильонов

Papilloni již dlouho zaujímají důležité místo v historii a kultuře různých národů. Symbolizovaly eleganci a postavení a byly nedílnou součástí pánského šatníku středověké Evropy.

ČTĚTE VÍCE
Urolitiáza u koček - hlavní příčiny relapsů, metody diagnostiky a léčby

V době, kdy muži nosili vícevrstvé a objemné oblečení, sloužil papillon nejen jako dekorace, ale také jako funkční prvek. Pomohl udržet rukávy košile nebo saka na místě a zabránil jim dostat se do jídla během jídla. Papilloni byli tedy jakési „přenosné manžety“.

Postupem času se staly nedílnou součástí společenského oblečení a symbolem moci a důstojnosti. Například ve Velké Británii se papilloni stali povinným atributem státních a podobných akcí pro aristokracii a vysoké úředníky.

Papilloni měli také význam v politické historii. Staly se symbolem boje za nezávislost během americké revoluce. Slavní političtí činitelé jako George Washington a Thomas Jefferson nosili papillony ve svých projevech vlastenectví a protestu proti nárokům britské koruny.

V moderní době si papilloni zachovávají svou roli jako stylový doplněk, který může dodat kouzlo a osobitost. Staly se oblíbenými u celebrit a módních ikon, které je používají k vytváření nezapomenutelných vzhledů.

Historická role Papillonů se tak stala výraznou součástí světové kultury a módy. I nadále jsou symbolem elegance a stylu, dodávají zvláštní kouzlo a zvýrazňují své majitele.

Slavní papilloni ve filmech

Знаменитые папильоны в кино

Jednou z nejznámějších filmových hvězd Papillon byl pes jménem Tinkerbell. Ikonou se stala díky svým rolím v úspěšné reality show „From Reality to Stardom“ a komediálním seriálu „Hannah Montana“. Tinkerbell se stala nedílnou součástí image své majitelky, slavné zpěvačky Miley Cyrus.

Dalším slavným Papillonem ve filmech byl Galt, pes, který hrál roli Bruna ve filmu Deník princezny. Bruno byl věrným přítelem hlavní hrdinky Mii a přinesl do filmu spoustu radosti a zábavy.

Slavný režisér a producent Christopher Guest natočil film „Hotdogs and Mustard“ za účasti speciálně vyškolených Papillonů. Papilloni v tomto filmu hrají roli zvířat, která mají úžasné schopnosti a pomáhají hlavním hrdinům překonávat překážky.

Papilloni nejsou jen slavní mazlíčci slavných, ale také herci skutečných hvězd filmového průmyslu. Jejich krása a opravdová laskavost jsou působivé a diváci na celém světě si je zamilují.

Papilloni v kultovních filmech

Папильоны в культовых фильмах

1. Americká historie X (1998)

1.

V tomto filmu, který režíroval Tony Kaye, hlavní hrdina Derek Vinyard, kterého hraje Edward Norton, často nosí papillona. Je symbolem jeho stylu, intelektu a kultury.

ČTĚTE VÍCE
Efektivní metody výchovy štěněte Amstaffa - tajemství úspěšné socializace a disciplíny

2. Dirty Harry (1971)

2.

Ikonická postava “Dirty Harry” Callahan, kterou hraje Clint Eastwood, je vždy rozpoznatelná podle jeho jedinečného vzhledu – černé sluneční brýle, hráškový kabát a samozřejmě Papillon. Stal se symbolem tvrdé pravdy a boje proti zlu.

V těchto a dalších filmech se papilloni používají k vytvoření krásných a stylových obrazů postav, které jim dodávají jedinečnost a originalitu.

Papilloni jsou mazlíčci celebrit

Папильоны - питомцы знаменитостей

Papillon #1: Steven Tyler

Папильон №1: Стивен Тайлер

Legendární zpěvák Aerosmith, Steven Tyler, je vášnivým fanouškem Papillons. Svého mazlíčka dokonce pojmenoval Harrington. Steven Tyler má několik fotek se svým mazlíčkem, které pravidelně zveřejňuje na svých sociálních sítích.

Papillon č. 2: Audray Hepburn

Папильон №2: Аудрей Хепберн

Slavná hollywoodská herečka Audrey Hepburn byla známá svým nedostižným stylem a elegancí. Byla také fanouškem Papillonů a chovala je ve svém domě. Audrey Hepburn byla známá svými rolemi ve filmech Snídaně u Tiffanyho, Prázdniny v Římě a Jak ukrást milion.

Jméno celebrity Jméno Papillon
Stephen Tyler Harrington
Audray Hepburn Žádné informace

Video:

TEST.TV: Papillon pes motýl.

Super mazlíčci (2022) | Superman je poslán na Zemi

Papillon – Vše o plemeni psa | Papillon pes